-

مقدار زیادی از محصولات باعث افزایش حجم مو می شوند یا به شما کمک می کنند که موهای بیشتری را رشد دهید. اما همه اینها موثر نیستند. بهترین راه برای اضافه کردن یا افزایش مو به ناحیه ریخته شده کاشت مو است،شما با دیدن عکس و فیلم های کاشت مو می توانید اطمینان حاصل نمایید که آیا این روش مناسب برای انجام کاشت بر روی سر شما هست یا خیر.

 هزینه کاشت مو چقدر است؟


هزینه کاشت مو


هزینه کاشت مو بسیار متغیر است و معمولا تحت هیچ نوع بیمه ای قرار ندارد و این هزینه ها اغلب از جیب خارج می شوند. اکثر شرکت های بیمه در نظر دارند موهای پیوند را یک روش زیبایی بسازند.


هزینه پیوند مو درکلینیک های پوست و مو وابسته به بسیاری از عوامل مختلف است. این عوامل شامل:

جایی که زندگی می کنید: هزینه نسبی نسبت به منطقه و جایی که زندگی میکنید متغیر است.

نوع روش انتخابی شما: دو نوع روش کاشت مو وجود دارد: پیوند های شکسته و میکروگرافی که هر کدام هزینه متفاوت دارند.

مهارت جراح شما: این یک همبستگی رایج است: اگر جراح شما یکی از بهترین متخصص های پوست و مو در نظر گرفته شود، ممکن است هزینه بیشتری بپردازید. درعین حال، نرخ های بالاتر همیشه به معنای مهارت برتر نیستند، بنابراین تحقیق خود را با دقت انجام دهید.

ناحیه کاشته شده:هزینه بیمار به ناحیه کاشته شده هم بستگی دارد هرچه ناحیه کاشت وسیع تر باشد هزینه کاشت شما افزایش پیدا می کند.هزینه های سفر: این چیزی نیست که دکتر شما هزینه آن را بپردازد، اما هنوز هم هزینه ای است که باید در نظر داشته باشید. گاهی اوقات شما مجبور به سفر به دور برای پیدا کردن بهترین متخصصان هستید، و شما باید این هزینه ها را در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می توانید هزینه ها را پرداخت نمایید را در نظر بگیرید.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 22 دی 1397 | 10:26 | نویسنده : mahya shirazi |