-

موهای بیش از حد و ناخواسته در ناحیه هایی مانند صورت، سینه، شکم، پشت، دست ها، پاها و لب ها ظاهر می شود. اگر از موهای تیره در زمینه های مختلف بدن خود رنج می برید، ممکن است به دنبال حذف موها به وسیله لیزر فول بادی باشید تا موهای زودرس را به طور دائمی حذف و کاهش دهید.

موهای ناخواسته، درشت و ضخیم می توانند برای مردم بسیار مضطرب و ناراحت کننده باشند اگر دارای موی زائد نامحدودی هستید به طور معمول برای از بین بردن آنها باید زمان زیادی را صرف نمایید اما با لیزر فول بادی شما می توانید در وقت خود صرفه جویی نمایید.

درمان موهای زائد با لیزر فول بادی

فرآیند حذف مو با لیزر


موهای شما گرما را از لیزر جذب می کند. انرژی لیزر وارد فولیکول مو می شود و سپس توانایی تولید مو را از بین می برد. اگر چه این فرایند به نام حذف لیزر مو است،اما در واقع از بین بردن خود مو نیست، بلکه از بین بردن توانایی فولیکول های مو برای تولید موهای آینده است.

از آنجا که مو در سیکل رشد می کند، به این معنی که تمام موهای شما در حال رشد نیست، شما باید یک سری از درمان ها را برای کاهش موهای مطلوب کامل کنید.در زمان مشاوره پزشک معالج 6 تا 8 جلسه را برای بیمار تجویز می نماید تا موهای زائد به طور کامل از بین برود ،
پس از اتمام 8 جلسه لیزر موهای شما شروع به ریزش می نماید،در بیماران معمولا 75٪ تا 90٪ کاهش موی دائمی در ناحیه تحت درمان دیده می شود.

درمان موهای زائد با لیزر فول بادی

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 22 دی 1397 | 10:27 | نویسنده : mahya shirazi |