-

طاسی سر از مسائلی است که هر فردی ممکن است در دوران زندگی خود با آن روبرو شود با رفع طاسی بیمار می تواند از ریزش و خالی بودن مو که یکی از متدهای تاثیر گذار در چهره ی هر فردی است جلوگیری نماید در این مقاله می خواهیم شما عزیزان را با درمان و رفع طاسی در جوانی آشنا نماییم.

درمان رفع طاسی

تغذیه

کمبود مواد مغذی، ریشه ها را ضعیف می کند و موجب ضعف آنها می شوند و این امر باعث طاسی سر می شود.
خوردن مقدار زیادی از غذاهای غنی از پروتئین و چربی های سالم می تواند باعث ایجاد موهای ضخیم شوند. ویتامین های B با تشکیل سلول های مو می تواند به رشد مو کمک کند. بهترین منابع ویتامین B غذاهای بسته بندی شده پروتئینی مانند مرغ، ماهی، تخم مرغ و همچنین سبزیجات برگ مانند اسفناج است.

درمان نور لیزر

نور لیزر درمان قطعی برای رفع طاسی نیست شما باید مراحل درمان با لیزر را برای 15 دقیقه در روز، سه روز در هفته استفاده نمایید باید آن را به طور نامحدود برای دستیابی به نتایج استفاده کنید. با این حال، درمان نور لیزر عوارض جانبی مهمی ندارد.

جراحی پیوند مو

بهترین راه حل برای جایگزینی موهای گمشده پیوند مو است. پزشک معالج در طی یک جراحی یک نوار باریک را از پشت سر بیمار حذف می کند، هر مو را تحت میکروسکوپ جدا می کند، و سپس پیوند های فردی را روی ناحیه های موی سر بیمار با برش های کوچک پیوند می زند.
اگر شما طوری طاسی گر گرفتید که موهای داوطلب زیادی روی سرتان نداشته باشید، می توانیم استخراج FUE را با موهای بدن مانند سینه، شکم، پشت و گاهی اوقات ناحیه شکم انجام دهیم.

درمان رفع طاسی

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 22 دی 1397 | 10:29 | نویسنده : mahya shirazi |