-

امروزه عموم مردم خواستار انجام انواع عمل های زیبایی هستند . اگر شما نیز خواهان انجام هریک از خدمات زیبایی هستید بهتر از پیش از انجام آن اطلاعات کافی داشته باشید.

در این مقاله سعی داریم به طور جامع به بررسی خدمات تخصصی که در کلینیک های کاشت مو ارائه میشوند ، از جمله شرح خدمات ، هزینه انجام آن ها و ... بپردازیم .

بهترین کلینیک کاشت مو

کاشت مو

افراد بسیاری از مشکلات طاسی و ریزش مو رنج میبرند . درمان های متعددی برای کنترل ریزش مو وجود دارد اما برای رفع طاسی و ترمیم مو های از دست رفته ، تنها راه حل کاشت مو با استفاده از پیوند موی طبیعی فرد میباشد.در این مقاله می خواهیم شما را با روش های کاشت مو آشنا نمناییم:

کاشت مو به روش پانچ (punch)

در روش پانچ ، موها بصورت دسته ای برداشته و در قسمتی دیگر کاشته میشوند . این روش به علت نمای غیر طبیعی کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.

کاشت مو به روش FUT

این روش که غالبا با بی حسی موضعی صورت میگیرد ، بدین ترتیب است که در ناحیه ی پشت سر برداشت مو بصورت نواری در جهت رویش مو انجام میگیرد . در مرحله بعد فولیکول های مو جدا و آماده کاشت میشوند. از مزیت های این روش میتوان به سرعت بسیار بالای عمل (بین 3 تا 5 ساعت ) اشاره کرد.

کاشت مو به روش FIT

در این روش عمل برداشت به وسیله پانچ از بانک مو صورت میگیرد و مجدد به وسیله پانچ کاشته میشود .

از این روش معمولا زمانی استفاده میشود که ناحیه مورد نیاز برای کاشت کوچک باشد .

کاشت مو به روش ترکیبی

روش ترکیبی کاشت مو جدیدترین روش کاشت مو می باشد،روش ترکیبی یکی از بهترین روش ها برای کاشت مو می باشد که در عرض یکروز بیمار میتواند کاشت خود را بدون هدر دادن زمان انجام دهد روش ترکیبی با سپری کردن چند ساعت در روز انجام می شود که شامل FIT,FUT است در مرحله اول FUT انجام می شود و با گذر چند ساعت در همان روز روش FIT انجام می شود.

در پاسخ به این سوال که از کدام روش برای کاشت مو استفاده کنیم ، باید گفت بطور دقیق نمیتوان روش خاصی را پیشنهاد داد . روش کاشت مو را متخصص پوست و مو با استفاده از شرایط هر فرد تعیین میکند . لذا روشی که دکتر پوست و مو پیشنهاد میکند بطور حتم بهترین گزینه می باشد.

بهترین کلینیک کاشت مو

کاشت مو به روش FCI

در روش کاشت موی FCI ابتدا از ناحیه پشت سر که دارای بانک موی قوی هستند تعدادی مو را دریافت می کنند و در آزمایشگاه سلول های مورد نیاز را برای کاشت برداشت می نمایند،در این تکنیک می توان تغییراتی را در خواب مو، مدل مو ایجاد کرد.در کاشت مو به روش FCI می توان از بانک موی فرد دیگری هم برای پیوند زدن استفاده نمود.

کاشت مو به روش SUT

در روش کاشت موی SUT کاشت به صورت تخصصی انجام می شود بدون بیهوشی و یا درد و خونریزی،این عمل نسبت به دیگر عمل های کاشت کم هزینه تر و راحت تر میباشد و در طی یک روز انجام میشود.


کاشت مو به روش HRT

کاشت موی HRT روشی استاندارد است که نیازی به بانک مو ندارد در واقع در این روش کاشت موی طبیعی انجام نمیشود و از روش های مصنوعی استفاده می شود ولی با موهای بیمار تفاوتی از نظر جنس و رنگ مو ندارد. چیزی شبیه به کلاه گیس را زیر پوست سر شما کار گذاشته اند. این موها طبیعی بوده و حتی خط رویش و حالت مو نیز مانند موهای سر شما می باشد کلیه مراحل طی یک جلسه انجام شده و هیچگونه عوارض و مراجعات بعدی نیز نخواهد داشت بیمار در روش کاشت موی HRT با هزینه بسیار بالایی همراه است.

مزایای کاشت HRT

برای اطلاع از تعرفه هریک از خدمات به لینک مربوطه مراجعه فرمایید :

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت ابرو

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : شنبه 22 دی 1397 | 10:34 | نویسنده : mahya shirazi |